Firma

{ "product_id": "090C", "uuid": "8EA9167076C6D2553529D3EE778DFEBC", "run_date": "2016-09-09T084717+0200", "filename": "Bebop_2_2016-09-09T085441+0200_8EA916.jpg", "media_date": "2016-09-09T085441+0200" }
Jesteśmy producentem szamb betonowych
Staramy się aby nasze betonowe zbiorniki były jak najlepsze na rynku, konsekwentnie podnosząc ich jakość oraz szkoląc naszych pracowników co sprzyja budowaniu naszej marki.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Najlepsi fachowcy to nasz atut
Masz problem z doborem odpowiedniej wielkości szamba do swojego gospodarstwa.
Nie wiesz jaki zbiornik wybrać aby spełniał Twoje wymagania?
Kim jesteśmy

SEPTIC — aby ludziom żyło się lepiej

SEPTIC ma długą i bogatą historię w dziedzinie produkcji zbiorników betonowych. Zaczynaliśmy jako mała firma produkcyjna i dołożyliśmy wielu starań, aby zostać liderem w produkcji zbiorników betonowych w Polsce. Jesteśmy chwaleni przez naszych klientów za jakość wyrobów. Stale podnosimy poprzeczkę odnośnie jakości produkcji oraz obsługi klienta, dlatego staliśmy się tym, kim jesteśmy. Zachęcamy ludzi do związania się z naszą firmą, naszą historią, zespołem i projektami, które stworzyliśmy. SEPTIC naprawdę tworzy doskonałe i trwałe zbiorniki betonowe. Z chęcią zrobimy to dla Ciebie!

Stanisław WilgackiDyrektor produkcji

KILKA FAKTÓW

Doświadczenie, które buduje naszą marke

historia

Działamy od przeszło 30 lat podczas, których zdobyliśmy reputację wiarygodnej i rzetelnej firmy. Udało nam się rozszerzyć naszą działalność w Uuropie Wschodniej. SEPTIC ma długą i interesującą historię działalności.

Technologia

Wiemy, że aby dostarczać lepsze usługi naszym klientom, powinniśmy korzystać z najnowszych technologii. Z powodzeniem wdrażamy je w naszej pracy i integrujemy z tradycyjnymi. Zdobywamy nowe certyfikaty i nagrody.

Profesjonalizm

Pracownicy SEPTIC są sercem firmy. Wielu naszych członków zespołu pracuje tu od wielu lat i odnosi sukcesy w swoich zawodach. To prawdziwi eksperci i utalentowani ludzie, którzy kochają swoją pracę i robią to na najwyższym poziomie.

KLUCZOWE wytyczne

Nasza Strategia

Innowacyjne rozwiązania

Nowoczesna linia produkcyjna z zastosowaniem najwyższej jakości komponentów produkcyjnych.

Najnowsze technologie

Używamy najnowszego sprzętu, materiałów, technologii i rozwoju, aby zapewnić lepszą obsługę.

Rozwiązania projektowe

Nasi inżynierowie zaprojektują każdy system wielokomorowy dopasowany wprost do potrzeb.

Sieć sprzedaży

SEPTIC - najlepsze zbiorniki betonowe

Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę z innymi firmami! Możemy ustanowić długoterminowe i obustronnie korzystne relacje i stać się wiarygodnymi partnerami.

Nasz zespół

Najlepsi z najlepszych

Meet our talented, skilled and friendly team! These are people who create all our projects. Together we do one major and important job – design, construction and building for people.

Stanisław Wilgacki

Dyrektor produkcji

Od ponad 30 lat konsekwentnie dąży do realizacji celów firmy SEPTIC do, których możemy zaliczyć zwiększanie nacisku na jakość produkcji co zaowocowało osiągnieciem pozycji lidera.

Dariusz Szydłowski

Kierownik działu produkcji

Produkowane przez nas zbiorniki betonowe to:gęste stalowe zbrojenie, Kruszywo dolomitowe, stosujemy plastyfikatory,beton klasy od B-25 do B-40
Beton B-30 W8, podwójna warstwa IZOLBETU.

Paweł Zawadzki

Kierownik działu jakości

Posiadamy Certyfikat EU (CE). Ten dokument, wyższy rangą od Polskiej Normy i Aprobaty Technicznej, pozwala na produkcję zbiorników betonowych na terenie wspólnoty europejskiej.

OPINIE O NAS
Karolina Gruszewska klient

Zbiornik zamontowałam miesiąc temu. Bardzo szybka dostawa, czekałam tylko 2 dni. Montaż trwał niecałą godzinę i po problemie, a Pan Paweł to bardzo miły człowiek.

Adam Brzozowski klient

Używam od 2 lat 3 zbiorników jako instalację wielokomorową. Jestem bardzo zadowolony, zero problemów. W tym roku poleciłem firmę sąsiadowi bo warto. Dobra jakość i…

Tomasz Jalczewski firma INBET

Z firmą współpracujemy od ponad 12 lat, są naszym głównym dostawcą zbiorników na budowach wielopowierzchniowych, bardzo dobry produkt, polecam.

Nasi zagraniczni kontrachenci

Szamba SEPTIC

Doskonałej jakości zbiorniki betonowe w najlepszej cenie na rynku!