Firma

{ "product_id": "090C", "uuid": "8EA9167076C6D2553529D3EE778DFEBC", "run_date": "2016-09-09T084717+0200", "filename": "Bebop_2_2016-09-09T085441+0200_8EA916.jpg", "media_date": "2016-09-09T085441+0200" }
Poskytujeme 6-ročnú záruku pre nádrže
Garantujeme jednu z najnižších cien v krajine a rýchle doručenie.
Na výrobu žúmp používame vhodný hrubý a tvrdý betón.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
SEPTIC - najlepšie betónové nádrže
Všetky výrobky našej spoločnosti sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, aby pre Vás pripraviť tie najlepšie produkty. Sme otvorení akejkoľvek spolupráci s inými spoločnosťami!
Kto sme

SEPTIC - aby ľudia žili lepšie

Spoločnosť SEPTIC má dlhú a bohatú históriu v oblasti výroby betónových nádrží. Začali sme ako malá produkčná spoločnosť a vyvinuli sme veľké úsilie, aby sme sa stali lídrom vo výrobe betónových nádrží v Poľsku. Sme chválení našimi zákazníkmi za kvalitu výrobkov. Neustále zvyšujeme tlak na kvalitu výroby a zákazníckych služieb, a preto sme sa stali, kto sme. Povzbudzujeme ľudí, aby sa zapojili do našej spoločnosti, našej histórie, tímu a projektov, ktoré sme vytvorili.
SEPTIC naozaj vytvára vynikajúce a odolné betónové nádrže. Radi to urobíme pre Vás!

Stanisław WilgackiVýrobný riaditeľ

Niekoľko skutočností

Skúsenosť, ktorá vytvára našu značku

história

Pracujeme už viac ako 30 rokov, počas ktorých sme získali povesť spoľahlivej spoločnosti. Podarilo sa nám rozšíriť naše podnikanie vo východnej Európe. SEPTIC má dlhú a zaujímavú obchodnú históriu.

Technológia

Vieme, že na to, aby sme našim klientom poskytovali lepšie služby, by sme mali využívať najnovšie technológie. Úspešne ich implementujeme do našej práce a integrujeme ich s tradičnými. Získavame nové certifikáty a ocenenia.

Profesionalizmus

Zamestnanci spoločnosti SEPTIC sú srdcom spoločnosti. Mnohí naši členovia tímu tu pracujú mnoho rokov a sú úspešní vo svojich profesiách. Sú skutoční odborníci a talentovaní ľudia, ktorí milujú svoju prácu a robia to na najvyššej úrovni.

Kľúčové smernice

Naša stratégia

Inovatívne riešenia

Moderná výrobná linka využívajúca najkvalitnejšie výrobné komponenty.

Najnovšie technológie

Na poskytovanie lepších služieb využívame najnovšie vybavenie, materiály, technológie a vývoj.

Návrhové riešenia

Naši inžinieri navrhnú každý viackomorový systém prispôsobený Vašim potrebám.

Predajná sieť

SEPTIC - najväčší výrobca betónových žúmp

Sme otvorení akejkoľvek spolupráci s inými spoločnosťami! Môžeme vytvoriť dlhodobé a vzájomne prospešné vzťahy a stať sa spoľahlivými partnermi.

Náš tím

Najlepší z najlepších

Na poskytovanie lepších služieb využívame najnovšie vybavenie, materiály, technológie a vývoj.
Naši inžinieri navrhnú každý viackomorový systém prispôsobený Vašim potrebám.

Stanisław Wilgacki

Výrobný riaditeľ   

Už viac ako 30 rokov sa neustále realizuje ciele spoločnosti SEPTIC, do ktorých možno zahŕňať zvýšenie tlaku na kvalitu výroby, čo viedlo k dosiahnutiu vedúcej pozície.

Dariusz Szydłowski

Vedúci výrobného oddelenia   

Nami vyrábané betónové nádrže sú: hrubá oceľová výstuž, dolomitové kamenivo, používame zmäkčovadlá, betón triedy od B-25 do B-40, betón B-30 W8, dvojitá vrstva IZOLBETU.

Paweł Zawadzki

Vedúci oddelenia kvality   

Máme certifikát EÚ (CE). Tento dokument, ktorý má vyššiu hodnosť ako Poľská norma a Technické schválenie, umožňuje výrobu betónových nádrží v Európskom spoločenstve.

Médiá o nás
Naši zahraniční partneri

žumpy SEPTIC

Vynikajúce kvalitné betónové nádrže za vynikajúcu cenu.