firma

{ "product_id": "090C", "uuid": "8EA9167076C6D2553529D3EE778DFEBC", "run_date": "2016-09-09T084717+0200", "filename": "Bebop_2_2016-09-09T085441+0200_8EA916.jpg", "media_date": "2016-09-09T085441+0200" }
Jsme výrobcem betonových žumpa
Usilujeme o to, aby naše betonové nádrže byly nejlepší na trhu, neustále zlepšovaly jejich kvalitu a vyškolely naše zaměstnance, což vede k budování naší značky.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Nejlepší profesionálové jsou naše aktiva
Máte problém s výběrem správné velikosti septiku pro svou farmu.
Nevíte, která nádrž se rozhodla splnit vaše požadavky?
kdo jsme

Septic - aby lidé žili lépe

Společnost Septic má dlouhou a bohatou historii v oblasti výroby betonových nádrží. Začali jsme jako malá produkční společnost a vyvinuli jsme velké úsilí, abychom se stali lídrem ve výrobě betonových nádrží v Polsku. Jsme chválení našimi zákazníky za kvalitu výrobků. Neustále zvyšujeme tlak na kvalitu výroby a zákaznických služeb, a proto jsme se stali, kdo jsme. Povzbuzujeme lidi, aby se zapojily do naší společnosti, naší historie, týmu a projektů, které jsme vytvořili. Septic opravdu vytváří vynikající a odolné betonové nádrže. Rádi to uděláme pro Vás!

Stanisław WilgackiVýrobní ředitel

Několik skutečností

Zkušenost, která vytváří naši značku

Historie

Pracujeme již více než 30 let, během kterých jsme získali pověst spolehlivé společnosti. Podařilo se nám rozšířit naše podnikání ve východní Evropě. Septic má dlouhou a zajímavou obchodní historii.

Technologie

Víme, že na to, abychom našim klientům poskytovali lepší služby, bychom měli využívat nejnovější technologie. Úspěšně jejich implementujeme do naší práce a integrujeme je s tradičními. Získáváme nové certifikáty a ocenění.

Profesionalismus

Zaměstnanci společnosti Septic jsou srdcem společnosti. Mnozí naši členové týmu zde pracují mnoho let a jsou úspěšní ve svých profesích. Jsou skuteční odborníci a talentovaní lidé, kteří milují svou práci a dělají to na nejvyšší úrovni.

Klíčové směrnice

Naše strategie

Inovativní řešení

Moderní výrobní linka využívající nejkvalitnější výrobní komponenty.

Nejnovější technologie

Na poskytování lepších služeb využíváme nejnovější vybavení, materiály, technologie a vývoj.

Návrhové řešení

Naši inženýři navrhnou každý vícekomorový systém přizpůsoben Vašim potřebám.

Prodejní síť

Septic - nejlepší betonové nádrže

Jsme otevřeni jakékoliv spolupráci s jinými společnostmi! Můžeme vytvořit dlouhodobé a vzájemně prospěšné vztahy a stát se spolehlivými partnery.

Náš tým

Nejlepší z nejlepších

Seznamte se s naším talentovaným, kvalifikovaným a přátelským týmem! To jsou lidé, kteří vytvářejí všechny naše projekty. Spolu děláme jednu důležitou a důležitou práci – design, stavbu a stavbu pro lidi.

Stanisław Wilgacki

Výrobní ředitel

Již více než 30 let se neustále realizuje cíle společnosti Septic, které zahrnují zvýšení tlaku na kvalitu výroby, což vedlo k dosažení vedoucí pozice

Dariusz Szydłowski

Vedoucí výrobního oddělení

Námi vyráběné betonové nádrže jsou: hrubá ocelová výztuž, dolomitové kamenivo, používáme změkčovadla, beton třídy od B-25 do B-40, Beton B-30 W8, dvojitá vrstva IZOLBETU.

Paweł Zawadzki

Vedoucí oddělení kvality

Máme certifikát EU (CE) Tento dokument, který má vyšší hodnost než Polská norma a Technické schválení, umožňuje výrobu betonových nádrží v Evropském společenství.

Média o nás
Karolina klient
Naši zahraniční partneři

nádrže SEPTIC

Vynikající betonové nádrže za nejlepší cenu na trhu!