Szamba Wielokomorowe

Rozwiązanie z powodzeniem stosuje się w przypadku systemów kanalizacyjnych dużych obiektów. Wycena indywidualna. Prosimy o kontakt telefoniczny. Gwarantujemy najniższą cenę w kraju.
Szamba Wielokomorowe
Główna różnica

Szamba betonowe wielokomorowe stosuje się głównie w obiektach gdzie chcemy osiągnąć  dużą pojemność systemu.System wielokomorowy polega na połączeniu ze sobą szeregowa zbiorników jednokomorowych.

Wycena indywidualna, dzwoń w sprawie szczegółów!

Dlaczego zbiornik firmy SEPTIC?

Wszystkie produkty wykonane przez naszą firmę robimy z najwyższej klasy materiałów, żeby przygotować dla Państwa produkty najlepszej jakości. Dbamy o to, żeby do produkcji szamb wykorzystywać odpowiedni gruby i twardy beton.
Dodatkowo cały nasz asortyment posiada kompletną dokumentację techniczną, która potwierdza jego wysoką jakość..

Betonbeton klasy od B-25 do B-40
Beton B-30 W8, podwójna warstwa IZOLBETU
WykonaniePodwójne wibrowanie, 20 dni leżakowania
Dokumentacjaposiadamy Certyfikat EU (CE)
TransportTani transport łączony, 1-3 dni robocze
KontaktPrzyjmujemy zamówienia 7 dni w tygodniu

 

Popularne pytania

Dostawa zbiorników gwarantowana jest w ciągu 1-3 dni roboczych. Przy zamówieniu nie pobieramy zaliczki, cała płatność odbywa się u kierowcy po osadzeniu zbiornika.

Głównie należy zagwarantować dojazd dla samochodu ciężarowego do wykopu gdzie osadzony będzie zbiornik. Wykop powinien mieć wymiary o 0,5 metra większe od wymiarów zbiornika betonowego.
Wymiary szamb podane są na naszej stronie.
Należy również zagwarantować dostęp do prądu w celu podłączenia wiertarko/mieszarki.

Zacznijmy od początku. Płatność za zbiornik odbywa się u kierowcy po przeprowadzeniu darmowego osadzania zbiornika. Kierowca wręcza Państwu również komplet dokumentów takich jak: aprobata ITB, Atest Higieniczny, Deklaracja Zgodności itp.. Wręcza również 6 letnią gwarancję producenta na zbiornik.